2016/2017
 
TULEMUSED
 
MEESKONNAD
 
HETKESEIS
 
TURNIIRITABEL
 
PLAY-OFF 2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008-2009
2007-2008
   
RSK Kuuse vs Saue
Laagri SH
23.11.2017 - 20:00
Saue vs Rekman
Saue Gümnaasium
27.11.2017 - 19:15
Scanweld vs BC Tondi
Audentese SH
28.11.2017 - 20:15
PõhjaPreff vs Balteco
TTHK
29.11.2017 - 17:30
 
TULEMUSED
EST » Arhiiv » 2016/2017 » TULEMUSED
Prindi
     
 

05.05.2017 - 20:00
1.Scanweld vs. 3.Balteco
Audentese SH
05.05.2017 - 18:00
2.Noto vs. 4.Taar Group
Audentese SH
03.05.2017 - 19:00
1.Scanweld vs. 4.Taar Group
Audentese SH
27.04.2017 - 20:55
2.Noto vs. 3.Balteco
Siili PK (Kristiine)
19.04.2017 - 20:45
4.Taar Group vs. 1.Scanweld
Audentese SH
19.04.2017 - 17:30
3.Balteco vs. 2.Noto
Sõbra SH
13.04.2017 - 18:00
4.Taar Group vs. 5.Viru Haigla
Ehte Gümnaasium
12.04.2017 - 17:30
3.Balteco vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
10.04.2017 - 17:30
6.PõhjaPreff vs. 3.Balteco
Sõbra SH
06.04.2017 - 18:00
5.Viru Haigla vs. 4.Taar Group
Ehte Gümnaasium
30.03.2017 - 18:00
5.Viru Haigla vs. 8.Cramo
Ehte Gümnaasium
29.03.2017 - 17:30
6.PõhjaPreff vs. 7.BC Tondi
TTHK
23.03.2017 - 19:00
7.BC Tondi vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
22.03.2017 - 18:30
8.Cramo vs. 5.Viru Haigla
Kadaka SH
16.03.2017 - 20:55
Taar Group vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
16.03.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Viimsi
Sõbra SH
16.03.2017 - 18:00
Viru Haigla vs. Balteco
Ehte Gümnaasium
15.03.2017 - 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
14.03.2017 - 20:15
Scanweld vs. PõhjaPreff
Audentese SH
13.03.2017 - 19:15
Saue vs. Nordauto
Saue Gümnaasium
10.03.2017 - 19:00
Taar Group vs. Scanweld
Audentese SH
09.03.2017 - 20:55
Noto vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
08.03.2017 - 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
08.03.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Viru Haigla
TTHK
08.03.2017 - 17:30
Balteco vs. BC Tondi
Sõbra SH
07.03.2017 - 20:00
Viimsi vs. Saue
Merivälja Kool
06.03.2017 - 19:00
Scanweld vs. Balteco
Audentese SH
06.03.2017 - 18:30
Viru Haigla vs. Rekman
Südalinna Kool
02.03.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
02.03.2017 - 18:30
Scanweld vs. Noto
Audentese SH
02.03.2017 - 18:00
Viru Haigla vs. Taar Group
Ehte Gümnaasium
01.03.2017 - 19:00
Nordauto vs. Viimsi
Õismäe SMH
01.03.2017 - 17:30
Balteco vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
27.02.2017 - 19:15
Saue vs. Rekman
Saue Gümnaasium
22.02.2017 - 19:00
Nordauto vs. BC Tondi
Õismäe SMH
22.02.2017 - 17:30
Taar Group vs. PõhjaPreff
TTHK
21.02.2017 - 20:00
Viimsi vs. Noto
Merivälja Kool
21.02.2017 - 17:45
PõhjaPreff vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
20.02.2017 - 19:15
Saue vs. Cramo
Saue Gümnaasium
20.02.2017 - 17:30
Taar Group vs. Balteco
Sõbra SH
16.02.2017 - 20:45
Rekman vs. Taar Group
Sõbra SH
15.02.2017 - 19:00
Nordauto vs. PõhjaPreff
Õismäe SMH
15.02.2017 - 18:30
Cramo vs. Viimsi
Kadaka SH
15.02.2017 - 17:30
Balteco vs. Noto
Sõbra SH
14.02.2017 - 20:15
Scanweld vs. BC Tondi
Audentese SH
13.02.2017 - 19:15
Saue vs. Viru Haigla
Saue Gümnaasium
09.02.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Saue
Sõbra SH
09.02.2017 - 18:00
Viru Haigla vs. Scanweld
Ehte Gümnaasium
08.02.2017 - 19:00
Nordauto vs. Cramo
Õismäe SMH
08.02.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Noto
TTHK
07.02.2017 - 20:00
Viimsi vs. Rekman
Merivälja Kool
02.02.2017 - 20:55
Noto vs. Saue
Siili PK (Kristiine)
02.02.2017 - 18:00
Viru Haigla vs. Cramo
Ehte Gümnaasium
01.02.2017 - 17:30
Balteco vs. Nordauto
Sõbra SH
01.02.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
31.01.2017 - 20:00
Viimsi vs. Taar Group
Merivälja Kool
30.01.2017 - 19:00
Rekman vs. Scanweld
Audentese SH
26.01.2017 - 20:55
Noto vs. Nordauto
Siili PK (Kristiine)
26.01.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
25.01.2017 - 18:30
Cramo vs. Scanweld
Kadaka SH
24.01.2017 - 20:00
Viimsi vs. Viru Haigla
Merivälja Kool
23.01.2017 - 19:15
Saue vs. Balteco
Saue Gümnaasium
19.01.2017 - 20:55
Noto vs. Viru Haigla
Siili PK (Kristiine)
19.01.2017 - 19:00
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
18.01.2017 - 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
18.01.2017 - 17:30
Balteco vs. Viimsi
Sõbra SH
16.01.2017 - 19:15
Taar Group vs. Saue
Saue Gümnaasium
16.01.2017 - 19:00
Scanweld vs. Nordauto
Audentese SH
12.01.2017 - 20:55
Noto vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
11.01.2017 - 19:00
Nordauto vs. Viru Haigla
Õismäe SMH
11.01.2017 - 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
11.01.2017 - 17:30
Balteco vs. Rekman
Sõbra SH
11.01.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Viimsi
TTHK
09.01.2017 - 19:15
Saue vs. Scanweld
Saue Gümnaasium
05.01.2017 - 20:55
Rekman vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
05.01.2017 - 19:30
Scanweld vs. Viimsi
Audentese SH
05.01.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Viru Haigla
Sõbra SH
04.01.2017 - 19:00
Taar Group vs. Nordauto
Õismäe SMH
04.01.2017 - 18:30
Cramo vs. Balteco
Kadaka SH
04.01.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Saue
TTHK
19.12.2016 - 19:15
Saue vs. Viimsi
Saue Gümnaasium
15.12.2016 - 20:55
Noto vs. Balteco
Siili PK (Kristiine)
15.12.2016 - 19:00
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
15.12.2016 - 18:00
Viru Haigla vs. PõhjaPreff
Ehte Gümnaasium
14.12.2016 - 19:00
Nordauto vs. Rekman
Õismäe SMH
14.12.2016 - 18:30
Cramo vs. Saue
Kadaka SH
13.12.2016 - 20:00
Viimsi vs. Scanweld
Merivälja Kool
08.12.2016 - 20:55
Noto vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
08.12.2016 - 19:00
BC Tondi vs. Nordauto
Sõbra SH
07.12.2016 - 18:30
Cramo vs. Viru Haigla
Kadaka SH
07.12.2016 - 17:30
PõhjaPreff vs. Balteco
TTHK
06.12.2016 - 20:00
Rekman vs. Viimsi
Merivälja Kool
05.12.2016 - 19:00
Scanweld vs. Saue
Audentese SH
01.12.2016 - 18:00
Viru Haigla vs. Noto
Ehte Gümnaasium
30.11.2016 - 19:00
Nordauto vs. Scanweld
Õismäe SMH
30.11.2016 - 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
30.11.2016 - 17:30
Balteco vs. Taar Group
Sõbra SH
29.11.2016 - 20:00
Viimsi vs. Cramo
Merivälja Kool
28.11.2016 - 19:15
Saue vs. BC Tondi
Saue Gümnaasium
24.11.2016 - 19:00
BC Tondi vs. Noto
Sõbra SH
23.11.2016 - 18:30
Cramo vs. Nordauto
Kadaka SH
23.11.2016 - 17:30
Balteco vs. Viru Haigla
Sõbra SH
23.11.2016 - 17:30
PõhjaPreff vs. Taar Group
TTHK
22.11.2016 - 20:00
Scanweld vs. Rekman
Audentese SH
17.11.2016 - 19:00
BC Tondi vs. Balteco
Sõbra SH
17.11.2016 - 18:00
Taar Group vs. Viru Haigla
Ehte Gümnaasium
16.11.2016 - 18:30
Cramo vs. Noto
Kadaka SH
16.11.2016 - 17:30
PõhjaPreff vs. Scanweld
TTHK
15.11.2016 - 20:00
Viimsi vs. Nordauto
Merivälja Kool
14.11.2016 - 19:15
Rekman vs. Saue
Saue Gümnaasium
10.11.2016 - 20:55
Noto vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
10.11.2016 - 19:00
Taar Group vs. Rekman
Sõbra SH
10.11.2016 - 18:00
Viru Haigla vs. BC Tondi
Ehte Gümnaasium
09.11.2016 - 19:00
Nordauto vs. Saue
Õismäe SMH
08.11.2016 - 20:00
Scanweld vs. Cramo
Audentese SH
08.11.2016 - 20:00
Viimsi vs. Balteco
Merivälja Kool
03.11.2016 - 20:45
Noto vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
03.11.2016 - 19:00
BC Tondi vs. Scanweld
Sõbra SH
03.11.2016 - 18:00
Viru Haigla vs. Viimsi
Ehte Gümnaasium
02.11.2016 - 17:30
PõhjaPreff vs. Nordauto
TTHK
02.11.2016 - 17:30
Balteco vs. Cramo
Sõbra SH
31.10.2016 - 19:15
Saue vs. Taar Group
Saue Gümnaasium
28.10.2016 - 17:30
Rekman vs. Balteco
Sõbra SH
26.10.2016 - 19:00
Nordauto vs. Noto
Õismäe SMH
26.10.2016 - 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
25.10.2016 - 20:00
Scanweld vs. Viru Haigla
Audentese SH
25.10.2016 - 19:30
Viimsi vs. BC Tondi
Merivälja Kool
24.10.2016 - 19:15
Saue vs. PõhjaPreff
Saue Gümnaasium
20.10.2016 - 20:45
Noto vs. Viimsi
Siili PK (Kristiine)
20.10.2016 - 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
20.10.2016 - 18:00
Viru Haigla vs. Saue
Ehte Gümnaasium
19.10.2016 - 19:00
Nordauto vs. Taar Group
Õismäe SMH
19.10.2016 - 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
19.10.2016 - 17:30
Balteco vs. Scanweld
Sõbra SH
13.10.2016 - 18:00
Rekman vs. Viru Haigla
Ehte Gümnaasium
12.10.2016 - 19:00
Nordauto vs. Balteco
Õismäe SMH
12.10.2016 - 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
11.10.2016 - 20:00
Scanweld vs. Taar Group
Audentese SH
11.10.2016 - 19:30
Viimsi vs. PõhjaPreff
Merivälja Kool
10.10.2016 - 19:15
Saue vs. Noto
Saue Gümnaasium
06.10.2016 - 20:45
Noto vs. Scanweld
Siili PK (Kristiine)
06.10.2016 - 19:00
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
06.10.2016 - 18:00
Viru Haigla vs. Nordauto
Ehte Gümnaasium
05.10.2016 - 17:30
Balteco vs. Saue
Sõbra SH
05.10.2016 - 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
04.10.2016 - 19:30
Taar Group vs. Viimsi
Merivälja Kool

 
  Otsing
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
17
18
19
24
25
26
November 2017   «  »
Nordauto vs Cramo
Õismäe SMH
22.11.2017 - 19:00
Balteco vs A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
22.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs BC Tondi
TTHK
22.11.2017 - 17:30
Baurent/BC Kiviõli vs Rekman
Merekalda kooli SH
21.11.2017 - 18:00