TULEMUSED
EST » TULEMUSED
Prindi
     
 

28.04.2018 - 16:00
1.Balteco vs. 2.Scanweld
Kalevi SH
28.04.2018 - 14:00
3.BC Tondi vs. 4.Baurent/BC Kiviõli
Kalevi SH
25.04.2018 - 17:30
1.Balteco vs. 4.Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH
23.04.2018 - 19:00
2.Scanweld vs. 3.BC Tondi
Audentese SH
19.04.2018 - 19:00
3.BC Tondi vs. 2.Scanweld
Sõbra SH
17.04.2018 - 18:00
4.Baurent/BC Kiviõli vs. 1.Balteco
Merekalda kooli SH
12.04.2018 - 19:00
3.BC Tondi vs. 6.Cramo
Sõbra SH
10.04.2018 - 18:00
4.Baurent/BC Kiviõli vs. 5.Noto
Merekalda kooli SH
05.04.2018 - 20:55
5.Noto vs. 4.Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
04.04.2018 - 18:30
6.Cramo vs. 3.BC Tondi
Kadaka SH
29.03.2018 - 20:55
5.Noto vs. 8.Rekman
Siili PK (Kristiine)
28.03.2018 - 18:30
6.Cramo vs. 7.A4 Haldus/Lahe KV
Kadaka SH
21.03.2018 - 19:30
8.Rekman vs. 5.Noto
Õismäe Gümnaasium
21.03.2018 - 18:30
7.A4 Haldus/Lahe KV vs. 6.Cramo
Kadaka SH
15.03.2018 - 20:00
Rekman vs. RSK Kuuse
Laagri SH
15.03.2018 - 19:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. BC Tondi
Sõbra SH
14.03.2018 - 19:00
Nordauto vs. Saue
Õismäe SMH
14.03.2018 - 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
13.03.2018 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Noto
Merekalda kooli SH
12.03.2018 - 19:00
Scanweld vs. Balteco
Audentese SH
08.03.2018 - 20:55
Noto vs. Balteco
Siili PK (Kristiine)
08.03.2018 - 20:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
08.03.2018 - 19:00
Rekman vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
07.03.2018 - 19:00
Nordauto vs. PõhjaPreff
Õismäe SMH
07.03.2018 - 18:30
Cramo vs. Scanweld
Kadaka SH
05.03.2018 - 19:15
Saue vs. Baurent/BC Kiviõli
Saue Gümnaasium
05.03.2018 - 19:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. PõhjaPreff
Sõle Spordikeskus
01.03.2018 - 20:55
A4 Haldus/Lahe KV vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
01.03.2018 - 20:00
RSK Kuuse vs. PõhjaPreff
Laagri SH
01.03.2018 - 19:00
BC Tondi vs. Balteco
Sõbra SH
28.02.2018 - 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
26.02.2018 - 19:15
Saue vs. Cramo
Saue Gümnaasium
22.02.2018 - 20:55
Noto vs. Scanweld
Siili PK (Kristiine)
0:20
22.02.2018 - 20:00
RSK Kuuse vs. Nordauto
Laagri SH
22.02.2018 - 19:00
BC Tondi vs. Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH
21.02.2018 - 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
21.02.2018 - 17:30
PõhjaPreff vs. Saue
TTHK
21.02.2018 - 17:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Balteco
Sõbra SH
19.02.2018 - 20:00
Scanweld vs. Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
15.02.2018 - 20:00
RSK Kuuse vs. Noto
Laagri SH
15.02.2018 - 19:00
BC Tondi vs. Scanweld
Sõbra SH
14.02.2018 - 18:30
Cramo vs. Nordauto
Kadaka SH
13.02.2018 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Balteco
Merekalda kooli SH
12.02.2018 - 19:15
Rekman vs. Saue
Saue Gümnaasium
08.02.2018 - 20:55
Noto vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
07.02.2018 - 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Scanweld
Sõle Spordikeskus
07.02.2018 - 17:30
Balteco vs. Cramo
Sõbra SH
07.02.2018 - 17:30
PõhjaPreff vs. Rekman
TTHK
06.02.2018 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Nordauto
Merekalda kooli SH
05.02.2018 - 19:15
Saue vs. RSK Kuuse
Saue Gümnaasium
01.02.2018 - 20:55
Noto vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
31.01.2018 - 19:00
Nordauto vs. A4 Haldus/Lahe KV
Õismäe SMH
31.01.2018 - 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
31.01.2018 - 17:30
Balteco vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
30.01.2018 - 18:00
Rekman vs. Baurent/BC Kiviõli
Merekalda kooli SH
29.01.2018 - 19:15
Saue vs. Noto
Saue Gümnaasium
29.01.2018 - 19:00
Scanweld vs. PõhjaPreff
Audentese SH
24.01.2018 - 19:00
Nordauto vs. BC Tondi
Õismäe SMH
24.01.2018 - 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. RSK Kuuse
Sõle Spordikeskus
24.01.2018 - 17:30
PõhjaPreff vs. Baurent/BC Kiviõli
TTHK
24.01.2018 - 17:30
Balteco vs. Rekman
Sõbra SH
22.01.2018 - 19:00
Scanweld vs. Saue
Audentese SH
18.01.2018 - 20:55
Noto vs. Nordauto
Siili PK (Kristiine)
18.01.2018 - 20:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
18.01.2018 - 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
16.01.2018 - 20:15
Rekman vs. Scanweld
Audentese SH
16.01.2018 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. A4 Haldus/Lahe KV
Merekalda kooli SH
15.01.2018 - 19:15
Saue vs. Balteco
Saue Gümnaasium
11.01.2018 - 20:55
Noto vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
11.01.2018 - 19:00
BC Tondi vs. Saue
Sõbra SH
10.01.2018 - 19:00
Nordauto vs. Scanweld
Õismäe SMH
10.01.2018 - 18:30
Cramo vs. A4 Haldus/Lahe KV
Kadaka SH
10.01.2018 - 17:30
Balteco vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
09.01.2018 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. RSK Kuuse
Merekalda kooli SH
08.01.2018 - 19:15
Saue vs. A4 Haldus/Lahe KV
Saue Gümnaasium
04.01.2018 - 20:55
Noto vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
04.01.2018 - 20:00
Scanweld vs. RSK Kuuse
Laagri SH
04.01.2018 - 19:00
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
03.01.2018 - 18:30
Cramo vs. Baurent/BC Kiviõli
Kadaka SH
03.01.2018 - 17:30
Balteco vs. Nordauto
Sõbra SH
14.12.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Baurent/BC Kiviõli
Laagri SH
14.12.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Noto
Sõbra SH
13.12.2017 - 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
13.12.2017 - 18:30
Cramo vs. Saue
Kadaka SH
13.12.2017 - 17:30
Balteco vs. Scanweld
Sõbra SH
13.12.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. A4 Haldus/Lahe KV
TTHK
11.12.2017 - 17:30
Balteco vs. Noto
Sõbra SH
07.12.2017 - 19:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
06.12.2017 - 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Nordauto
Sõle Spordikeskus
06.12.2017 - 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
05.12.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Saue
Merekalda kooli SH
04.12.2017 - 19:00
Scanweld vs. Cramo
Audentese SH
30.11.2017 - 20:55
Noto vs. A4 Haldus/Lahe KV
Siili PK (Kristiine)
29.11.2017 - 19:00
Nordauto vs. Baurent/BC Kiviõli
Õismäe SMH
29.11.2017 - 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
29.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Balteco
TTHK
28.11.2017 - 20:15
Scanweld vs. BC Tondi
Audentese SH
27.11.2017 - 19:15
Saue vs. Rekman
Saue Gümnaasium
23.11.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Saue
Laagri SH
22.11.2017 - 19:00
Nordauto vs. Cramo
Õismäe SMH
22.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
22.11.2017 - 17:30
Balteco vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
21.11.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Rekman
Merekalda kooli SH
20.11.2017 - 19:00
Scanweld vs. Noto
Audentese SH
16.11.2017 - 20:55
Rekman vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
15.11.2017 - 19:00
Nordauto vs. RSK Kuuse
Õismäe SMH
15.11.2017 - 18:30
Cramo vs. Balteco
Kadaka SH
15.11.2017 - 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Saue
Sõle Spordikeskus
15.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Scanweld
TTHK
14.11.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. BC Tondi
Merekalda kooli SH
09.11.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Rekman
Laagri SH
08.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Noto
TTHK
08.11.2017 - 17:30
Balteco vs. BC Tondi
Sõbra SH
07.11.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Cramo
Merekalda kooli SH
06.11.2017 - 19:15
Saue vs. Nordauto
Saue Gümnaasium
06.11.2017 - 19:00
Scanweld vs. A4 Haldus/Lahe KV
Audentese SH
02.11.2017 - 20:55
Noto vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
02.11.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Nordauto
Sõbra SH
01.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
01.11.2017 - 17:30
Rekman vs. Balteco
Sõbra SH
31.10.2017 - 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Baurent/BC Kiviõli
Südalinna Kool
30.10.2017 - 19:15
Saue vs. Scanweld
Saue Gümnaasium
26.10.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. A4 Haldus/Lahe KV
Laagri SH
25.10.2017 - 19:00
Nordauto vs. Balteco
Õismäe SMH
25.10.2017 - 18:30
Cramo vs. Noto
Kadaka SH
24.10.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. PõhjaPreff
Merekalda kooli SH
23.10.2017 - 19:15
Saue vs. BC Tondi
Saue Gümnaasium
23.10.2017 - 19:00
Scanweld vs. Rekman
Audentese SH
19.10.2017 - 20:55
Noto vs. Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
19.10.2017 - 19:00
BC Tondi vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
18.10.2017 - 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
18.10.2017 - 17:30
Balteco vs. Saue
Sõbra SH
18.10.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
TTHK
17.10.2017 - 20:15
Scanweld vs. Nordauto
Audentese SH
12.10.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Balteco
Laagri SH
12.10.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
11.10.2017 - 19:00
Nordauto vs. Noto
Õismäe SMH
10.10.2017 - 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Rekman
Südalinna Kool
10.10.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Scanweld
Merekalda kooli SH
09.10.2017 - 19:15
Saue vs. PõhjaPreff
Saue Gümnaasium
05.10.2017 - 20:55
Noto vs. Saue
Siili PK (Kristiine)
05.10.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Scanweld
Laagri SH
05.10.2017 - 19:00
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
04.10.2017 - 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Cramo
Kadaka SH
04.10.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Nordauto
TTHK
04.10.2017 - 17:30
Balteco vs. Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH

 
  Otsing
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
30
31
Märts 2018   «  »
1.Balteco vs 2.Scanweld
Kalevi SH
28.04.2018 - 16:00
3.BC Tondi vs 4.Baurent/BC Kiviõli
Kalevi SH
28.04.2018 - 14:00
1.Balteco vs 4.Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH
25.04.2018 - 17:30
2.Scanweld vs 3.BC Tondi
Audentese SH
23.04.2018 - 19:00