Juhend
MEESKONNAD
 
A4 Haldus / Lahe Kinnisvara
 
BALTECO
 
BAURENT / BC KIVIÕLI
 
BC CRAMO
 
BC TONDI
 
NORDAUTO
 
NOTO Viimistlussalong
 
PÕHJAPREFF
 
REKMAN
 
RSK KUUSE
 
SAUE KK
 
SCANWELD
HETKESEIS
TURNIIRITABEL
   
Scanweld vs Rekman
Audentese SH
23.10.2017 - 19:00
Saue vs BC Tondi
Saue Gümnaasium
23.10.2017 - 19:15
Baurent/BC Kiviõli vs PõhjaPreff
Merekalda kooli SH
24.10.2017 - 18:00
Cramo vs Noto
Kadaka SH
25.10.2017 - 18:30
 
BC TONDI
EST » Avaleht » MEESKONNAD » BC TONDI
Prindi
     
 

BC TONDI

 NR  NIMI PIKKUS SÜNNIAEG  PERIOOD
4  RISTO HALLANG 186 12.04.1978  1.10.2017-30.05.2018
6  AARE SALISTE 186 09.06.1975  1.10.2017-30.05.2018
7  KRISTJAN TAMM 192 07.07.1977  1.10.2017-30.05.2018
8  MAREK PÕDER 190 20.06.1979  1.10.2017-30.05.2018
9  NEEME ALAMÖLDRI 178 20.04.1974  1.10.2017-30.05.2018
11  HANS MÜLLERSON 194 09.09.1988  1.10.2017-30.05.2018
12  TAAVI VAHER 202 10.09.1982  1.10.2017-30.05.2018
13  TARMO TAMMEMÄE 196 25.02.1982  1.10.2017-30.05.2018
14  AIVO AHVEN 186 22.06.1982  1.10.2017-30.05.2018
20  ELARI LAINE 185 03.08.1986  1.10.2017-30.05.2018
21  STEVEN TENSING 180 17.02.1993  1.10.2017-30.05.2018
33  TÕNIS KULM 188 10.01.1974  1.10.2017-30.05.2018
44  TEET TIISVELT 190 02.02.1982  1.10.2017-30.05.2018
55  RAUNO MEERITS 190 26.12.1989  1.10.2017-30.05.2018
77  SVEN KEERT 184 19.04.1984  1.10.2017-30.05.2018
   TARVO SAARINEN 196 04.01.1983  1.10.2017-30.05.2018
   LAURI HILEP 188 31.07.1984  1.10.2017-30.05.2018
   IVO KITSING 182 11.07.1991  1.10.2017-30.05.2018
   INDREK KOORT 192 25.09.1967  1.10.2017-30.05.2018
   MARKO MÄNNISTE 180 19.04.1990  5.10.2017-30.05.2018
   LAURI LUKS 196  23.09.1987  5.10.2017-30.05.2018
   RENE ROONEEM 198 06.12.1990  5.10.2017-30.05.2018
   KARL PARVE 194 25.08.1994 10.10.2017-30.05.2018
   INDREK KAARMÄE 193 11.12.1982 10.10.2017-30.05.2018

Treenerid: Hannes Reinola,  Risto Hallang

Esindaja:  Hannes Reinola    tel. +372 50 13 045   e-mail: hannes@bpk.ee

Kodusaal:  Sõbra spordihoone ( Sõbra 61)


 
  Otsing
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
27
28
29
Oktoober 2017   «  »
Noto vs Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
19.10.2017 - 20:55
BC Tondi vs A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
19.10.2017 - 19:00
Cramo vs Rekman
Kadaka SH
18.10.2017 - 18:30
Balteco vs Saue
Sõbra SH
18.10.2017 - 17:30