2017/2018
 
TULEMUSED
 
MEESKONNAD
 
 
A4 Haldus / Lahe Kinnisvara
 
 
BALTECO
 
 
BAURENT / BC KIVIÕLI
 
 
BC CRAMO
 
 
BC TONDI
 
 
NORDAUTO
 
 
NOTO Viimistlussalong
 
 
PÕHJAPREFF
 
 
REKMAN
 
 
RSK KUUSE
 
 
SAUE KK
 
 
SCANWELD
 
HETKESEIS
 
TURNIIRITABEL
 
PLAY-OFF 2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008-2009
2007-2008
   
PõhjaPreff vs Baurent/BC Kiviõli
TTHK
24.10.2018 - 17:30
Cramo vs Ehton
Kadaka SH
24.10.2018 - 18:30
Nordauto vs BC Tondi
Õismäe SMH
24.10.2018 - 19:00
Kontsertlavad vs Rehpol
Sõle Spordikeskus
25.10.2018 - 19:00
 
NORDAUTO
EST » Arhiiv » 2017/2018 » MEESKONNAD » NORDAUTO
Prindi
     
 

NORDAUTO

NR  NIMI PIKKUS SÜNNIAEG  PERIOOD
1  RAIDO KUUSK 196 01.04.1976  1.10.2017-30.05.2018
3  TAIVO PÄLLO 186 16.02.1987  1.10.2017-30.05.2018
5  ÜLAR LIIVAS 178 19.07.1978  1.10.2017-30.05.2018
6  TÕNIS KADARIK 165 15.09.1980  1.10.2017-30.05.2018
9  MARGUS UNT 187 09.06.1980  1.10.2017-30.05.2018
10  JANEK LAHE 186 25.04.1978  1.10.2017-30.05.2018
11  KAREL LUMI 195 02.09.1979  1.10.2017-30.05.2018
12  MARTIN LANG 190 15.04.1987  1.10.2017-30.05.2018
13  EINAR GRÜNING 196 17.05.1986  1.10.2017-30.05.2018
15  MAREK KESKÜLA 195 31.03.1980  1.10.2017-30.05.2018
21  LAURI NURGAMAA 177 21.06.1988  1.10.2017-30.05.2018
34  TAAVI TAREMAA 182 25.04.1987  1.10.2017-30.05.2018
44  VEIKO FUNK 183 22.11.1975  1.10.2017-30.05.2018
   MARTIN PINGIN 183 20.10.1989  1.10.2017-30.05.2018
   CASPAR METUSALA 193 01.02.1987  1.10.2017-30.05.2018
   ROMET RUSE 185 06.05.1986  1.10.2017-30.05.2018
   TARMO SIKK 184 07.02.1982  1.10.2017-30.05.2018
   OLIVER TUUS 195 22.08.1980  1.10.2017-30.05.2018
   RAIGO GRÜNING 191 21.03.1989  1.10.2017-30.05.2018
   KAUR LAASMA 187 13.06.1988 29.11.2017-30.05.2018
   TÕIVU KÄÄRIK 182 11.01.1979 29.11.2017-30.05.2018

Treenerid:  Sergei Rosumovski,  Veiko Funk

Esindaja:  Veiko Funk    tel. +372 50 57 885  e-mail: mtuksk@gmail.com

Kodusaal: Õismäe Sportmängude Hall (Ehitajate tee 141)


 
  Otsing
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
19
20
21
23
26
27
28
Oktoober 2018   «  »
Saue vs Balteco
Saue Gümnaasium
22.10.2018 - 19:15
Scanweld vs BC Kosu
Audentese SH
22.10.2018 - 19:00
BC Tondi vs PõhjaPreff
Sõbra SH
18.10.2018 - 19:00
Rehpol vs Ehton
Arte Gümnaasium
18.10.2018 - 18:00