Juhend
MEESKONNAD
 
BALTECO
 
BAURENT/BC KIVIÕLI
 
BC KOSU
 
BC TONDI
 
CRAMO
 
EHTON
 
KONTSERTLAVAD /TALLINNA KALEV
 
NORDAUTO
 
PÕHJAPREFF
 
REHPOL AKNATEHAS
 
SAUE KK
 
SCANWELD
MAL TULEMUSED 2010-2018
HETKESEIS
TURNIIRITABEL
   
PõhjaPreff vs Baurent/BC Kiviõli
TTHK
24.10.2018 - 17:30
Cramo vs Ehton
Kadaka SH
24.10.2018 - 18:30
Nordauto vs BC Tondi
Õismäe SMH
24.10.2018 - 19:00
Kontsertlavad vs Rehpol
Sõle Spordikeskus
25.10.2018 - 19:00
 
BALTECO
EST » Avaleht » MEESKONNAD » BALTECO
Prindi
     
 

BALTECO

NR  NIMI PIKKUS SÜNNIAEG PERIOOD
   PEETER PELJO 182 24.11.1974 1.10.2018 - 30.05.2019
   MARKO PÄHLAPUU 184 02.02.1974 1.10.2018 - 30.05.2019
   IVAR VENDELIN 193 23.05.1975 1.10.2018 - 30.05.2019
   TÕNU SOODLA 192 16.09.1970 1.10.2018 - 30.05.2019
   GERD KIILI 195 18.09.1978 1.10.2018 - 30.05.2019
   LAURI REBANE 180 29.12.1979 1.10.2018 - 30.05.2019
   KAURI SILD 195 16.01.1981 1.10.2018 - 30.05.2019
   ANTS NORAK 190 20.09.1979 1.10.2018 - 30.05.2019
   ELVIS TILGAR 190 12.10.1980 1.10.2018 - 30.05.2019
   RAOUL SUURORG 203 11.04.1970 1.10.2018 - 30.05.2019
   HEIKKO MÄE 194 17.07.1975 1.10.2018 - 30.05.2019
   HOWARD FRIER 192 31.03.1976 1.10.2018 - 30.05.2019
   AIN LAUSMAA 186 14.07.1974 1.10.2018 - 30.05.2019
   STEN MÖLDRE 199 17.02.1987 1.10.2018 - 30.05.2019
   TEET TELGMA 188 17.02.1980 1.10.2018 - 30.05.2019
   TOMS FRANCIS PROVEJS 183 07.11.1993 1.10.2018 - 30.05.2019
   MIHKEL SCHLEICHER 204 06.05.1993 1.10.2018 - 30.05.2019
   MIKK TEDER 195 28.09.1987 1.10.2018 - 30.05.2019
   INDREK RUMMA 198 14.09.1969 1.10.2018 - 30.05.2019
   AVO ALENDER 193 09.02.1979 1.10.2018 - 30.05.2019
   ANTON BATANOV 181 02.01.1982 1.10.2018 - 30.05.2019
   EGERT PELJO 183 03.06.1993 1.10.2018 - 30.05.2019

Treenerid: Indrek Rumma, Peeter Peljo

Esindaja: Peeter Peljo, peeter.peljo@kahal.ee, 5266171

Saal: Sõbra Spordihoone (Sõbra 61)


 
  Otsing
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
19
20
21
23
26
27
28
Oktoober 2018   «  »
Saue vs Balteco
Saue Gümnaasium
22.10.2018 - 19:15
Scanweld vs BC Kosu
Audentese SH
22.10.2018 - 19:00
BC Tondi vs PõhjaPreff
Sõbra SH
18.10.2018 - 19:00
Rehpol vs Ehton
Arte Gümnaasium
18.10.2018 - 18:00