Scanweld vs Rekman
Audentese SH
23.10.2017 - 19:00
Saue vs BC Tondi
Saue Gümnaasium
23.10.2017 - 19:15
Baurent/BC Kiviõli vs PõhjaPreff
Merekalda kooli SH
24.10.2017 - 18:00
Cramo vs Noto
Kadaka SH
25.10.2017 - 18:30
 
Ajakava
EST » Ajakava
Prindi
     
 

23.10.2017 - 19:00
Scanweld vs. Rekman
Audentese SH
23.10.2017 - 19:15
Saue vs. BC Tondi
Saue Gümnaasium
24.10.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. PõhjaPreff
Merekalda kooli SH
25.10.2017 - 18:30
Cramo vs. Noto
Kadaka SH
25.10.2017 - 19:00
Nordauto vs. Balteco
Õismäe SMH
26.10.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. A4 Haldus/Lahe KV
Laagri SH
30.10.2017 - 19:15
Saue vs. Scanweld
Saue Gümnaasium
31.10.2017 - 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Baurent/BC Kiviõli
Südalinna Kool
01.11.2017 - 17:30
Rekman vs. Balteco
Sõbra SH
01.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
02.11.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Nordauto
Sõbra SH
02.11.2017 - 20:55
Noto vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
06.11.2017 - 19:00
Scanweld vs. A4 Haldus/Lahe KV
Audentese SH
06.11.2017 - 19:15
Saue vs. Nordauto
Saue Gümnaasium
07.11.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Cramo
Merekalda kooli SH
08.11.2017 - 17:30
Balteco vs. BC Tondi
Sõbra SH
09.11.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Rekman
Laagri SH
09.11.2017 - 20:55
Noto vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
14.11.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. BC Tondi
Merekalda kooli SH
15.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Scanweld
TTHK
15.11.2017 - 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Saue
Sõle Spordikeskus
15.11.2017 - 18:30
Cramo vs. Balteco
Kadaka SH
15.11.2017 - 19:00
Nordauto vs. RSK Kuuse
Õismäe SMH
16.11.2017 - 20:55
Rekman vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
20.11.2017 - 19:00
Scanweld vs. Noto
Audentese SH
21.11.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Rekman
Merekalda kooli SH
22.11.2017 - 17:30
Balteco vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
22.11.2017 - 19:00
Nordauto vs. Cramo
Õismäe SMH
23.11.2017 - 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
23.11.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Saue
Laagri SH
27.11.2017 - 19:15
Saue vs. Rekman
Saue Gümnaasium
28.11.2017 - 20:15
Scanweld vs. BC Tondi
Audentese SH
29.11.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. Balteco
TTHK
29.11.2017 - 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
29.11.2017 - 19:00
Nordauto vs. Baurent/BC Kiviõli
Õismäe SMH
30.11.2017 - 20:55
Noto vs. A4 Haldus/Lahe KV
Siili PK (Kristiine)
04.12.2017 - 19:00
Scanweld vs. Cramo
Audentese SH
05.12.2017 - 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Saue
Merekalda kooli SH
06.12.2017 - 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
06.12.2017 - 17:30
Balteco vs. Noto
Sõbra SH
06.12.2017 - 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Nordauto
Sõle Spordikeskus
07.12.2017 - 19:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
13.12.2017 - 17:30
PõhjaPreff vs. A4 Haldus/Lahe KV
TTHK
13.12.2017 - 17:30
Balteco vs. Scanweld
Sõbra SH
13.12.2017 - 18:30
Cramo vs. Saue
Kadaka SH
13.12.2017 - 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
14.12.2017 - 19:00
BC Tondi vs. Noto
Sõbra SH
14.12.2017 - 20:00
RSK Kuuse vs. Baurent/BC Kiviõli
Laagri SH

 
  Otsing
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
September 2017   «  »
Noto vs Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
19.10.2017 - 20:55
BC Tondi vs A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
19.10.2017 - 19:00
Cramo vs Rekman
Kadaka SH
18.10.2017 - 18:30
Balteco vs Saue
Sõbra SH
18.10.2017 - 17:30